Skiservis

Profesionální skiservis

Servis provádíme na strojích SNOWCRUISER.

  • Dodací lhůty do 2 pracovních dnů.
  • Při nákupu nových lyží montáž a seřízení vázání zdarma.
  • Na požádání vystavujeme potvrzení o seřízení bezpečnostního vázání.
  • Vaše lyže, běžky, nebo snowboardy rádi příjmeme do servisu také na sběrných místech v Třinci, nebo Českém Těšíně.

Náš SKI SERVIS je v provozu každý rok od 1. září pro nedočkavé lyžaře, kteří vyrážejí za sněhovými radovánky na ledovce a nemůžou se dočkat sněhu na českých horách. Tohoto včasného termínu využívá mnoho rekreačních lyžařů, kteří své lyže nestihli nebo zapomněli přinést pro sezoně a nchtějí být překvapeni až začne nová sezona. Služby našeho SKI SERVISU využívá také řada oddílů z Čech, Slovenska i Polska.

Během provozu vleků ve ski areálu Mosty u Jablunkova Vám rádi nabídneme servis "na počkání". A rovnou po nabroušení Vašich lyží si můžete jít zalyžovat. Otevírací doba je plně přizpůsobena provozu vleků ve ski areálu a to od 9h do 21h. Ski servis se nachází v novém stylovém hotelu Grůň, kde pro Vás máme také testovací centrum lyží ELAN a DYNASTAR a také půjčovnu lyží a snowboardů.

Vaše lyže brousíme na najmodernějším stroji, automatu MONTANA SNOW CRUISER, který hravě zvládne Vaše nejnáročnější požadavky.

cenik skiservis zima 2022 maly

Objednávkový / rezervační formulář

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána. Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu později. Zadejte správnou odpověď pro ověření Captcha.